Accompany

Sektörel Mobil Uygulama
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 53,7 MB
  • Version 0.0.526
  • Dil Türkçe
  • Firma Eşlik eden Inc
Accompany mobil uygulaması IOS cihazınızda kullanabileceğiniz iş dünyasına yönelik bir mobil yazılımdır.

Accompany mobil uygulaması iş hayatınızda sizlere destek olacak başarılı bir yardımcı uygulamadır. Uygulama, çalışmadığınız zamanlarda da çalışır ve sizlere hazırlık yapar. IOS  mobil cihazınızdan kendinize sanal bir asistan oluşturmak isterseniz Accompany mobil uygulamasını ücret ödemeden indirebilir ve kendinize göre ayarlamalarını yapabilirsiniz. 

İş dünyası yoğun olan kullanıcılarmızın yükünü hafifletmek amacıyla geliştirilmiş olup yardımcı olmayı da başaran Accompany mobil uygulaması, önemli toplantılarınızdan önce, yapmanız gereken sunumlardan önce, ya da iş dağılımları konusunda sizlere önemli yardımlar sunacak. Böylelikle işinizi her zamankinden daha da kolaylaştıracaktır. Uygulama, kullanan tüm insanlara ve şirket araştırmalarınızı doğru bir şekilde sunar, böylece her şeye hazır olabilirsiniz. 

Kişilerinizin sizi ilgilendirdiğini gösteren zamanında notlarla ulaşmak için bir sizlere fırsat sunan Accompany mobil uygulaması takviminizde herkesi istediğiniz zaman saptarsak, uyurken gelen kutunuza teslim edilen bir Yönetici Bilgilendirme Toplantısı alırsınız. Mesleki geçmişi, ilgili haberleri ve şirketteki önemli bilgileri içeren, hız kazanmak için ihtiyaç duyduğunuz her şey parmaklarınızın ucunda.

 

Daha Fazla Göster
Accompany indir